Maltepe evden eve nakliyat

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ:

0216 307 57 06

0532 054 16 33

0532 570 57 36

Maltepe evden eve nakliyat ve Taşıma sektöründe uzun yılların verdiği deneyim ve hatasız çalışma sistemine sahibiz. Siz değerli müşterilerimize en güvenli ve en kaliteli nakliye hizmetini vermek  için çalışmaktayız.Nasıl daha iyi hizmet verilebilir anlayışımız birinci temel önceliğimiz arasındadır. Evden taşıma hizmetlerimiz sayesinde Eşyalarınızı daha kurunakli bir şekilde taşımaktayız.TOKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT İstanbul genelinde  Anadolu ve Avrupa Yakası evden eve t bölgele taşımarinde en uygun fiyatlarla Çoğu zaman taşınacak kişiler ne yapacakları konusunda bilgili değildir. Kulaktan dolma bilgilerle taşıma işlemine hazırlanılmaktadır. Ancak taşıma işlemi üzerinde durulmadığı zaman ağır sonuçlar doğurabilecek bir durumdur.

Maltepe evden eve nakliyat  Bu nedenle taşımadan önce ve taşıma esnasında yapılacak nakliye işler konusunda iyi araştırma yapmak gerekmektedirler. Her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekte olup her geçen zaman daha iyi bir taşıma hizmeti için eşyalarınız ambalajlama sistemi ile nakliyeni gerçekleştirmekteyız. Firmamız kurulduğu ilk günden beri evden eve eşya taşımacılığı yapmaktadır. Ofis ve ev taşımacılığına dair sayısız mutlu müşteri kitlesi bulunan firmamız ekonomiklik ve niteliği bir araya getirmeyi başarmıştır. Geniş filo araçları ve operasyon ekibi ile sektöre yenilikçi bakış açısı kazandıran firmamız alanında parlayan firmalardan dır.

Nakliyat Hizmetlerimiz İçin Sözleşme Koşulları

Maltepe evden eve nakliyat Sözleşmeden belirtilen gün ve saatte taşıma aracımız ilgili adreste olmaktadır. Taşıma zamanına uyan firmamız zamanında işin başında olmaktadır.Nakliye şirketimiz taşıma sözleşmesinden Hazırladıktan sonra  nakliye işlemini başkasına vermez.  Taşımacılık işlemi ile alakalı başka firmalardan yardım alamaz almaz kendi geniş araç filosuyla  nakliye işlemini tamamlamaktadır.Taşıma ve nakliye sözleşmesinde belirtilen gün ve zamanda firmamız taşıma işlemine sağlar. Müşterinin önceden kontrol edilen eşya durumuna uygun büyüklükte ve yeterli sayıda personelimiz taşıma yerinde hazır edilir.

Evden Eve Nakliye Aşamasında Dikkat Edilen Konular

Özel olarak evden eve nakliyat için  düzenlenmiş taşıma araçlarımız ile  eşyalarda kırılma, her hangi hasar olmaz. Varış yerinde yine ekibimiz tarafından taşıma ve monte işlemleri tamamlanır. Taşıma işleminde son teknoloji ile donatılmış taşıma asansörleri ile taşımaktayız.

Share Button