Kartal evden eve nakliyat

7/24 hizmet için bize ulaşın…

0216 307 57 06 

0532 054 16 33 

0532 570 57 36

Kartal evden eve nakliyat firmamız kurumsal bir taşıma firmasıdır. Sektörde yaşanan sorunlarını ve müşterilerin şikayetlerini rehber edinen firmamız bu doğrultuda kendisine özel ilkeler benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ana amaç edinen şirketimiz,Nakliye işleminin sıkıntısız haletmek için maddi manevi tüm imkânlarını sağlamaktadır. Her zaman müşterilerimiz için önemli olan eşyalar bizim için aynı seviyede kıymetlidir. Firmamız taşınacak eşyalara verdiği önem sağlayınca taşıma kaliteli, sigortalı taşımacılık, sektör belgelerinin ile hizmet vermekteyiz., uygun fiyat, toplu taşımacılık yapmama gibi ilkeleri benimsemiştir.Toktaş nakliye Müşterileri ile iletişime  sürekli geçecek  şekilde açık olan nakliye  firmamız, taşıma sözleşmesinin ve sigortasını imzalanmasından  itibaren sağlıklı taşıma olur, yapılacak taşımacılık işlemlerden haberdar eder.

Taşıma Planı Hazırlanması Ve Yapılacak İşlemler

Kartal evden eve nakliyat firmamız ilkeleri doğrultusunda müşterileri ile planlı ve sözleşme imzalayarak işi yapmaktadır. Bu sözleşmede eşyanın durumu, taşıma işleminin oluşacak hasarları önlemek içindir. Toktaş evden eve nakliyat başlayacağı, tahmini teslimat süresi, montaj işlemlerinin neleri kapsayacağı, ambalaj ve paketleme sigortanın kapsayacağı hususlar, araçların niteliği, taşımayı devretme şartları, karşılıklı sorumluluklar ve taşımanın ücreti hususları yer alır.  Nakliye Firmamızın taşıma sözleşmesi kadar önemsediği bir durum sigortadır. Yol şartlarında meydana gelen tüm olumsuz durumlarda maddi zarar karşılanmaktadır. Firmamızın nakliye  sektörüne yönelik tüm belgeleri şartları tamamdır. Firmamız yol güvenliğini esas alarak taşıma planı hazırlar ve bunu müşterisine bildirir..

Kurumsal Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Kartal evden eve nakliyat firmamız ev ile ofis taşımacılığı alanında her zaman güvenle uzman elemanlar bünyesinde yapılmaktadır,Müşterinin lehine olup müşteri tarafından onay verilmediği müddetçe toplu taşıma yapılmaz. Toplu taşıma aracının kapasitesini de aşacak şekilde birden fazla farklı evin ya da ofisin birlikte taşımasıdır. Taşeron taşımacılık, alınan işin daha ucuza başka firmaya yaptırılmasıdır. Firmamız yaptığı başarılı işlerden dolayı her zaman üst sıralar da yer almaktadır.Toktaş evden eve taşımacılık Şirketimiz Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı anlaşmalar uyarınca giderleri düşüren firmamız daha uygun bir fiyat izlemektedir. Böylelikle müşterilerin bütçesine uygun fiyatlarla hizmet vermektedır. Firmamızın kalitesine güveniyorsanız, eşya taşıma işlemleriniz için bize ulaşınız.

 

Share Button