Eşya Paketleme

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan Eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine niçin olmaktadır. şundan dolayı kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir.

Toktaş nakliyat da müşterisine sunmuş olduğu taşıma hizmetlerini kaliteli eşya paketleme ve ambalajlamaemek harcamaları ile vermekte, eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Toktaş taşıma, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon benzer biçimde malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren taşıma firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası benzer biçimde davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer demonte edilmesi ihtiyaç duyulan eşyalar var ise onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde meydana getiren şirket, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.eşya paketleme Eşya Paketleme depo

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi araç-gereç ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmakta, hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece alan kişi eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyat sırasında büyük özen gösterilmesi ihtiyaç duyulan elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler desteğiyle taşınmaktadır.

Toktaş nakliyat Hep Yanınızda

Evden eve taşıma, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi taşıma, şehirlerarası taşıma, parça eşya sevkiyatı ve asansörlü taşıma gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle meydana gelen paketleme işlemlerisayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme şeklinde durumda koruma altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Toktaş taşıma, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması sebebiyle müşterilerinin itimatını kazanmıştır.

eşya paketleme Eşya Paketleme isyeri tasima

× Whatsapp