Arnavutköy evden eve nakliyat

 7/24 hizmet için bize ulaşın…

0216 307 57 06 

0532 054 16 33 

0532 570 57 36

Arnavutköy evden eve nakliyat Taşımacılık firması olarak her daim bütçenize uygun fiyatlarla hizmet imkanı sağlmaktayiz en uygun ve uygun nakliye için bizden yardım alarak gönül rahatıyla eşyalarınızın nakliye işlerini yapabilirsiniz.TOKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT olarak İstanbul ve Türkiye’nin her yerini itina bir biçim de hizmet vermekte olup eşyalarınızın monte ve demote işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek garantili ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti yapmaktadır Toktaş nakliye firmamız geniş araç filomuzla parça eşyalarınız ve komple eşyalarınız için büyük veya küçük araçlarla bütçenizi aşmayacak bir fiyatla hizmet vermekteyiz.

 

Toktaş Nakliye Güvencesiyle Rahat Taşının

 

 

Arnavutköy evden eve nakliye Kalitede ödün vermeyen firmamız deneyimli ve profesyonel elemanlarınız tarafında  A’dan Z’ küm eşyalarınızın paketlenmesi ve mobilya işleriniz dahil olmak şartıyla her şeyi yerli yerini yapmakta olup işin ehli olan firmamız her daim müşterilerine güven vermektedir.

 

*Depolama hizmeti

*Parça eşya taşıma

*Şehirler arası taşımacılık

*Fuar taşımacılık

*Ofis ve Büro taşımacılık

Hizmetlerimiz Mevcuttur.

 

Arnavutköy eşya taşıma Kurumsal ve güven nakliye firması için bizi arayınız firmamız 7/24 destek hizmet vermekte olup istediğiniz zaman ve saatte araç ve eleman temin etmekteyiz. Arnavutköy sakinlerinin taşıma sıkıntısını ortada kaldırmak için her zaman hizmetin en iyisini vermekteyiz. Toktaş evden eve nakliyat İstanbul arnavutköy’de uzun zamandan beri hizmet sağlayarak Arnavutköylülerin aile nakliyecisi olmuştur.

 

Taşımada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

1999 yılında kurulmuş olan firmamız taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte olup eşyalarınızın ekspertiz tarafında önceden bakılır ve gerekli malzeme ve araç belirlenir daha sonra taşıma günü ve saati belirlenir.Taşıma tarihi geldiğinde eksiksiz bir şekilde mutfak malzemeleri için koli koltuk ve mobilyalarınızın kurunması için havalı patpat getirilir.Taşıma esnasında eşyalarınız zarar görmeden taşımaktayız.

Taşıma öncesi eşyalarınızı sözleşmeli ve sigortalı olarak nakliye işlemini sağlamaktayız.Bizim için öncelik her zaman müşteridir.Deneyimli elemanlarımızla müşterilerimize karşı güler yüz ve pratik bir şekilde çalışmaktayız.Türkiye geneline hizmet veren şirketimiz eşyalarınızı zamanında teslim etmek ve söz verdiğimiz gibi yapmaktayız.

Bizi  Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

Share Button