Pendik Kiralık Depo Fiyatları

Pendik Kiralık Depo Fiyatları

Güvenli depolama hizmetleri, ev eşyanızı ofis eşyanızı depolarımızda uygun fiyatlara tutabilirsiniz. Toktaş Depolama hizmetleri için bizi aramanız yeterli. 7/24 depolama işinde hizmet vermekteyiz. İstanbul içi eşya depolama işlerinizi Toktaş Nakliyat güvencesi ile sigortalı olarak yapabilirsiniz. Depolarımız nemli veya rutubetli değildir. Eşyalarınız depolarımızda asla zarar görmez.

Kiralık eşya depo fiyatları Pendik

Toktaş Nakliyat olarak; sizlerin her türlü nakliyat işini yapacak alt yapıya sahip olan firmamız sizleri güvem içinde taşımaktadır. Fiyatlandırma için bizi aramaktan çekinmeyiniz. Eşyalarınız koli ve ambalajlara koyularak taşınmaktadır. İstanbul geneli nakliyatçılık faaliyetleri göstermekteyiz. Toktaş Nakliyat iletişim bilgileri ve fiyatlandırma için; 0216 307 57 06 – 0532 054 26 33 – 0531 259 60 68

KİRALIK EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ PENDİK

Toktaş Depolama; depolanacak eşyalarınız evlerinizden veya iş yerinizden servis araçlarımız ile alınarak depolara nakledilmektedir. Sigortalı ve sözleşmeli, uygun fiyatlara aylık yıllık depolama hizmetlerimiz vardır.

Share Button